Audi DPF FAP C-trocnik
BMW DPF FAP C-trocnik
Mercedes-benz DPF FAP C-trocnik
Opel DPF FAP C-trocnik
Skoda DPF FAP C-trocnik
Volvo DPF FAP C-trocnik
Volkswagen DPF FAP C-trocnik

Usuwanie FAP / DPF

Idąc za potrzebami naszych klientów jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy metodę usuwania z układów wydechowych filtrów cząstek stałych nazywanych w skrócie DPF (Diesel Particulate Filter) lub FAP (Filtre à Particules). Tak duże zapotrzebowanie na tego typu usługi wynika z wysokich kosztów eksploatacji tych systemów oraz ich dużej awaryjności. Dodatkowo zatkany filtr zmniejsza moc auta oraz podwyższa spalanie.


FAP-DPF USUWAMY PROGRAMOWO LUB PRZEZ DODATKOWY MODUŁ ELEKTRONICZNY (EMULATOR) !!!

Na rynku oferowanych jest kilka metod radzenia sobie z niedrożnym filtrem cząstek stałych, oczywiście poza wymianą na nowy. Jednakże wszystkie sposoby regeneracji filtra, czyli jego czyszczenia, są rozwiązaniem doraźnym lub wręcz w ogóle nieskutecznym. W takim przypadku problem po krótkim czasie pojawia się na nowo. W dodatku w niektórych autach ponosimy niemałe koszty płynu katalitycznego (dodatku do paliwa).

W sytuacji kupna używanego filtra nie mamy pewności czy podawany stan jego zapełnienia jest prawdziwy. Nowy filtr zamontowany w samochodzie z uszkodzonym silnikiem może ulec całkowitemu zabiciu po przebyciu kilkudziesięciu kilometrów, więc ryzyko jest duże!

Jedynym skutecznym sposobem pozbycia się problemu z filtrem cząstek stałych jest jego usunięcie. Oferowane przez nas metody są w pełni bezpieczne. Polegają one na przeprogramowaniu sterownika silnika lub zamontowaniu modułu (emulatora) FAP / DPF , który symuluje pracę nowego filtra lub przeprogramowaniu sterownika silnika  co umożliwia  usunięcie fizyczne ceramicznego wkładu wyłapującego cząsteczki stałe. Po takiej operacji w systemach z płynem katalitycznym nie ma potrzeby uzupełniania dodatku do paliwa i raz na zawsze zapomnieć o filtrze cząstek stałych w samochodzie.

Produkujemy emulatory. Jeśli czegoś nie mamy w ofercie, zadzwoń.

Zapraszamy do wsółpracy. Gwarantujemy bardzo dobre wsparcie.
Obsługiwane przez nas systemy:

  • BOSCH EDC15
  • BOSCH EDC16
  • BOSCH EDC17 
  • MAGNETI MARELLI                                                                         
  • SIEMENS
  • DENSO
  • DELPHI
 

Rzetelna Firma skup aut tczew koparki kołowe filtry oleju